یدک آلیس

FA | EN | AR | TR
Anasayfa
Kurumsal
ÜRÜNLER
FIAT ALLIS
FIAT KOBELCO
NEW HOLLAND
ZF
KOMATSU
HİDROLİK YEDEK PARÇA
Huındai iş Makınaları Yedek Parça
İletişim

Yadak Allis, İran'da Fiat Allis, New Holland, CAT ve Komatsu inşaat makineleri yedek parçaları ithalatçısı ve distribütörüdür.

FPT

FPT

FPT veya FIAT POWERTRAIN, yan kuruluş FIAT grubundan biridir ve FIAT grup makine, tasarım ve imalat için dünyanın her yerindeki 10 üretim hattı ve 8000den fazla çalışanı ile bu firmadaki tüm motorlardır. Ayrıca FPT Company, Deniz motorlarının üreticisidir.

CARRARO

CARRARO

1938 yılında kurulmuş olan Cararro Drivetech SpA firması, tarım makinaları, iş makinaları ve kaldırma makinaları için güç aktarma komponentleri -şanzıman, dingil ve redüktörler- üretmektedir. Özellikle bekoloder ve traktörlerde kullanım açısından yüksek pazar payına sahiptir.
Genel Merkezi Campodarsego İtalya’da bulunan Carraro Drivetech SpAnın, İtalya’nın yanı sıra Almanya, Polonya, Çin,Hindistan,ABD ve Arjantin olmak üzere toplam yedi ülkede üretim tesisi bulunmaktadır.
Carraro, Caterpillar, Komatsu, Volvo, Case, New Holland, Terex, Fermec, Hyster, Yale, Agco, Same, Massey Ferguson, John Deere gibi sektörün önde gelen markalarına ürün tedarik etmektedir.

CNH

CNH

CNH, geniş bir güç aktarma organı portföyüne ek olarak tarım ve inşaat ekipmanı, kamyon, ticari araç, otobüs ve özel araç tasarımı yapar ve üretir ve satar. CNH, ilk olarak Case Corporation ve New Holland NVnin birleşmesi yoluyla 1999da CNH Global NV olarak kuruldu. 2013 yılında, CNH Global NV ve Fiat Industrial CNH Industrial NVyi birleştirmek üzere birleştirildi.
CNHnin ürün portföyünde traktörler ve kombine makineleri, ekskavatörler, lastikli yükleyiciler, kamyonlar, otobüsler, yangın söndürme ve sivil savunma araçları, karayolu ve deniz dışı yollarda güç aktarma çözümleri bulunmaktadır. Şirketin dünya çapında 37 noktada üretim tesisi bulunmaktadır ve yaklaşık 170 ülkede yaklaşık 11.500 tam bayii bayisi ve distribütörü aracılığıyla ürünlerini dağıtmaktadır.


فروش قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی
FIAT KOBELCO
FIAT KOBELCO
FIAT ALLIS
FIAT ALLIS
NEW HOLLAND
NEW HOLLAND
KOMATSU
KOMATSU
ZF
ZF
FILTER
haber
en son ürünler
NEW HOLLAND E385BJ YATAK SET , KRANK
NEW HOLLAND E385BJ YATAK SET , KRANK
Fıat Kobelco EX255 Motor Pıston
Fıat Kobelco EX255 Motor Pıston
Fıat Kobelco EX255 SU POMPASI
Fıat Kobelco EX255 SU POMPASI
Hyundai R320LC-7 EMNİYET VALFİ
Hyundai R320LC-7 EMNİYET VALFİ